دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29

موضوع: .: خریدار طرح اختراع شما :.

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Ehsan bala's: لبخند

پیش فرض پاسخ : .: خریدار طرح اختراع شما :.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirnpe نمایش پست ها
    با سلام .
    دوستانی که اختراعاتی دارن و یک چیز جدید و ابتکار جدیدی باشد که موجب شود کارهای های روزمره ما انسان ها آسان شود را خریداریم .
    لطفا اگر طرحی برای فروش دارید پیام بدید و موضوع طرحتان بگید و شماره تماستان را بزارید .

تشکر .
    سلام من ی طرح برای احداث نیروگاه تولید برق بدون نیاز ب هیچ سوخت فسیلی و جانبی دارم
    09178883575
    09390381012
    بلاغی

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    دریافت تشکر: 0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام من یک طرح دارم
    یه دستگاه بدون نیاز ب شارژ و بدون باطری اما الکتریکی

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مکانیک تبدیل انرژی
    ارسال تشکر
    0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : .: خریدار طرح اختراع شما :.بنده یه اختراع در مورد ایجاد سرما دارم که یکی از کاربرداش استفاده از کولر ابی در مناطق مرطوب میتواند باشد و

نقل قول نوشته اصلی توسط amirnpe نمایش پست ها
    با سلام .
    دوستانی که اختراعاتی دارن و یک چیز جدید و ابتکار جدیدی باشد که موجب شود کارهای های روزمره ما انسان ها آسان شود را خریداریم .
    لطفا اگر طرحی برای فروش دارید پیام بدید و موضوع طرحتان بگید و شماره تماستان را بزارید .

تشکر .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مکانیک
    ارسال تشکر
    0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

با سلام دو اختراع ثبت شده دارم 1- کتاب گویا (بصورت گویا هر صفحه از کتاب خوانده می شود ) 2- فلش کارت گویا (آموزشی جهت کودکان ) 09193000443

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad engineer نمایش پست ها
    سلام نظرتون در مورد خودرو برقی بدون استفاده از برق جانبی یا وصل هر گونه باطری یا وسیله تولید انرژی این دستگاه حتی باطری داخلی هم ندارد عذر خواهی میکنم نمیتونم زیاد در مورد دستگاه توضیح بدم فقط یه جواب میخوام اگر من این دستگاه رو در مرحله اجرا بذارم بنظرتون طرح و بفروشم ؟حداقل یه قیمت به من بدید؟تا سال 86 یه ایده بود اما الان یه دستگاه اماده دارم فقط بافشردن یه دکمه شروع به کار میکنه از این دستگاه میشه به عنوان موتور راه انداز دستگاههای کارخونه .اتومبیل .ژنراتور........نمیدونم من براش وقتم و سرمایه ام و عمرم و گذاشتم حالا شما حساب کن بهای این دستگاه رو ؟نمیدونم شاید من بیخودی وقتم و گذاشتمخواهشا یه نظر کلی به من بدینمنتظر پاسخ شما

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام نظرتون در مورد خودرو برقی بدون استفاده از برق جانبی یا وصل هر گونه باطری یا وسیله تولید انرژی این دستگاه حتی باطری داخلی هم ندارد عذر خواهی میکنم نمیتونم زیاد در مورد دستگاه توضیح بدم فقط یه جواب میخوام اگر من این دستگاه رو در مرحله اجرا بذارم بنظرتون طرح و بفروشم ؟حداقل یه قیمت به من بدید؟تا سال 86 یه ایده بود اما الان یه دستگاه اماده دارم فقط بافشردن یه دکمه شروع به کار میکنه از این دستگاه میشه به عنوان موتور راه انداز دستگاههای کارخونه .اتومبیل .ژنراتور........نمیدونم من براش وقتم و سرمایه ام و عمرم و گذاشتم حالا شما حساب کن بهای این دستگاه رو ؟نمیدونم شاید من بیخودی وقتم و گذاشتمخواهشا یه نظر کلی به من بدینمنتظر پاسخ شما
    سلام دوست عزیز لطفا با من تماس بگیرید تا سرمایه گذار برای اختراعتون را معرفی کنم[email protected]

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام دوست عزیز لطفا با من تماس بگیرید تا سرمایه گذار برای اختراعتون را معرفی کنم[email protected]

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

سلام/ اختراع من یک قایق بدون سوخت با مکانیزم نوین در حرکت و انرژی است. که قادر به حرکت برخلاف جهت امواج بزرگ و طوفانهای دریایی هست/و کاملا ایمن دربرابر سونامی//طرح نمونه اولیه این قایق بدون سوخت آماده و تحلیل شده است/ و آماده ساخت هست/لطفا فقط سرمایه گذار/خریدار واقعی تماس بگیرند09377760462

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    0
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : .: خریدار طرح اختراع شما :.بنده یه اختراع در مورد ایجاد سرما دارم که یکی از کاربرداش استفاده از کولر ابی در مناطق مرطوب میتواند باشد و

سلام/ اختراع من یک قایق بدون سوخت با مکانیزم نوین در حرکت و انرژی است. که قادر به حرکت برخلاف جهت امواج بزرگ و طوفانهای دریایی هست/و کاملا ایمن دربرابر سونامی//طرح نمونه اولیه این قایق بدون سوخت آماده و تحلیل شده است/ و آماده ساخت هست/لطفا فقط سرمایه گذار/خریدار واقعی تماس بگیرند09377760462

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)