. .

شما اینجا هستید

مطالب تصادفی در سایت علمی نخبگان جوان | com.نخبگان

“پنل خورشیدی +۵″؛ شارژ با چاشنی محیط زیست

PDF version
کل آرا: 552
“پنل خورشیدی +۵″؛ شارژ با چاشنی محیط زیست
از آنجایی که کمبود باتری و عدم دسترسی به شرایط لازم برای شارژ مجدد به عنوان چالشی در برابر استفاده کنندگان وسایل مذکور قرار دارد؛ پاوربانک ها با ظرفیت های مختلف روانه بازار شده اند تا مشکل مذکور را به نحوی حل کنند. موبنا،مازیار دانیالی - ارائه گجت هایی مبتنی بر خلاقیت و نوآوری در دنیای تکنولوژی معمولا با این هدف انجام می پذیرد تا کاربران تجربه دلنشین تری از کار با وسایل تکنولوژی محور خود داشته باشند. حال این تلاش های خلاقانه می تواند به تولید یک پاوربانک بسیار ساده یا یک قفل هوشمند و یا هر چیز دیگری که استفاده از آن آسایش و راحتی را همراه داشته باشد؛ منتج شود.

از آنجایی که کمبود باتری و عدم دسترسی به شرایط لازم برای شارژ مجدد به عنوان چالشی در برابر استفاده کنندگان وسایل مذکور قرار دارد؛ پاوربانک ها با ظرفیت های مختلف روانه بازار شده اند تا مشکل مذکور را به نحوی حل کنند.

موبنا،مازیار دانیالی - ارائه گجت هایی مبتنی بر خلاقیت و نوآوری در دنیای تکنولوژی معمولا با این هدف انجام می پذیرد تا کاربران تجربه دلنشین تری از کار با وسایل تکنولوژی محور خود داشته باشند. حال این تلاش های خلاقانه می تواند به تولید یک پاوربانک بسیار ساده یا یک قفل هوشمند و یا هر چیز دیگری که استفاده از آن آسایش و راحتی را همراه داشته باشد؛ منتج شود.

در این میان مدتی است استفاده از پاوربانک ها بسیار مورد توجه کابران تلفن همراه هوشمند و همچنین تبلت ها قرار گرفته است. از آنجایی که کمبود باتری و عدم دسترسی به شرایط لازم برای شارژ مجدد به عنوان چالشی در برابر استفاده کنندگان وسایل مذکور قرار دارد؛ پاوربانک ها با ظرفیت های مختلف روانه بازار شده اند تا مشکل مذکور را به نحوی حل کنند. اما در این میان گاهی اواقت شارژ زمانبر پاوربانک نیز به یک مشکل مبدل می شود. برای حال این مشکلات شرکت بایو لایت گجتی را ارائه داده است که در واقع یک پنل خورشیدی کارآمد برای شارژ انواع وسایل دارای باتری پرتابل محسوب می شود. تفاوت عمده این پنل با سایر نمونه ها موجود در بازار صفحه بزرگ و عملکردی واقعی تر از یک پنل خورشیدی است.

 

این شارژر دوستدار محیط زیست دارای ابعادی برابر با ۰٫۹۴×۸٫۱۹×۱۰٫۱۲ است. وزن "پنل خورشیدی +۵" نیز حدود ۴۰۰ گرم اعلام شده است. همانطور که در تصاویر مشخص است این شارژر طراحی بسیار ساده و کم حجمی دارد که امکان حمل و نقل آنرا ساده تر می کند.

پنل استفاده شده در محصول بایولایت از بهترین مواد اولیه با بالاترین میزان بازدهی تهیه شده(۵ وات) و برای آن یک باتری پشتیبان ۲۲۰۰میلی آمپری نیز در نظر گفته شده است.
"پنل خورشیدی +۵" قیمتی برابر با ۷۹٫۹۵ دلار دارد.

تصاویر پیوست: 

افزودن دیدگاه جدید

ویژه های سایت

دعوت از متخصصین حوزه نرم افزار ( جذب برنامه نویس )

شرکت تسهیلگران رشد نوابغ جوان از تمامی متخصصین حوزه نرم افزار که آشنایی با زبان های برنامه نویسی...

دعوت از متخصصین حوزه نرم افزار ( جذب برنامه نویس )

نظر سنجی

  • با چه روشی می توان سریعتر اقتصاد مقاومتی را محقق نمود و کشور را از وابستگی به دیگران رهانید ؟

  • تعداد مقالات: 3,060
  • بازدید امروز : 145
  • بازدید دیروز: 11270

افراد آنلاین:

103

اکنون ساعت   12:38 am به وقت تهران میباشد.

امروز: چهارشنبه 28 شهريور 1397

بارکد نخبگان جوان کانال تلگرامی
 
 

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت com.نخبگان مجاز است
استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد
مسئولیت مطالب ارسالی کاربران بر عهده سایت علمی نخبگان جوان نمی باشد

تهیه و تنظیم مطالب: com.نخبگان